Färdigjobbat för idag, fullt ös från 8 så nu är det skönt att få gå hem tidigt. Jag ska handla på vägen hem och hjälpa Marilyn med lite läxor, hon är förkyld så ingen träning för henne heller tyvärr. Jag tänkte köra ett pass ikväll, känns ganska bra idag äntligen. Tusen tack fina Susanne som var här och färgade sig idag och hade med sig en liten present. Tack för brödet! Så gulligt! Mums mums.
Har ni sett vilka snyggingar jag såg på Michelas och Jessicas faceboook Greta och Anna, jag var snabb att skicka ett mess till henne…. gillar dom verkligen och ett par snygga ankelkorta brallor i vår blir nice. Ash gör heta skor och kommer till deras butik snart. Längtar!
Visst är dom fina?
Mer skor…. När jag städade min ena klädgarderob häromdan hittade jag ett par skor med kilklack och roligt mönster. Det som göms i snö… så kul att hitta skor som man glömt av. ;)
Känns roliga i vår!
Min outfit idag, gula favvotröjan och mina höga skinnbyxor från plain vanilla, såg att dom fanns för halva priset på Creative lounge! Gillar verkligen gult och svart men ingen AIK för det. Jannes små älsklingar ;)
Kul med färg, jag gillar ganska enkelt men någon detalj som tex skor med leopardmönster är snyggt tycker jag. Ska hämta ut ett paket ikväll på posten, tror och hoppas det är mina byxor med zebramönster. Hoppas!
Puss och stort tack för allt ni skriver, ni är grymma som är peppade och peppar mig.
Kärlek //
Den där gula tröjan är slut på Clarks nu små storlekar, typiskt var sugen på en gul som du :/
Kläderna sitter sååå snyggt på dig! Jag blir inspirerad och har börjat följa din blogg därför!
Kram
Hej! jag kollade in byxan (skinn) finns bara stlS kvar. Vad har du för strl? har de töjt sig mkt? Skitsnygga! (jag är 36-38 i strl, tror du jag kan ha S?) Tack för all inspiration du ger! Mvh Linda
Jag har S men dom är på gränsen till stora nu,,, tvättar dom så tightar dom till sig. Väger 59 och är 168…
SKITSNYGGA!
kram
Hej! Undrar hur det blev med bloppisen på Miinto? Eller jag kanske har missat den?..:-( snygg look förresten! Kramiz
Carina, det kanske blir här inne istället eftersom det blev väldigt struligt hur allt skulle hanteras, håll koll nästa vecka! ;)) kram
Hej! Härlig blogg. Jag undrar lite vad det är för hår mode denna vår? Färg och frisyrer?
Tack!
Hur mycket kul som helst… ska visa bilder när vi varit på mässa :)
kram
Snyggo;)
Du är grym! Skit i allt negativt folk skriver, typ att du är för smal etc!! You go girl!!!
Det är bara så du att ha ett par brallor med zebramönster=)
Hoppas att det var dom som kom :P
YES! Nu är dom här ;)
kram kram
Läckert som tusan Johanna! :)
Kram