Vad gör ni på torsdag? Har ni inte något annat inbokat tycker jag ni följer med på hockey! Nilfisk är matchvärdar och vi ska se matchen mellan Frölunda och Djurgården. Janne fixade så ni får halva priset på biljetterna så passa på att hitta på något kul på sportlovet och heja fram Frölunda till vinst. Förstås! Kanske vill hitta på något kul med era barn, det gör ganska mycket i priset om man är några stycken istället för fullpris. Tips!
Länken till biljetterna hittar ni HÄR. Jag kommer förstås vara på plats och vi ska även få se reklamfilmen som jag spelade in i December. Den ska visas för första gången i Scandinavium och jag kommer lägga ut den här när jag får lite längre fram.
Det var ett roligt manus och minst sagt intensiva, roliga 12 timmar det tog att spela in den. Med danskar. Jag gjorde reklam för Nilfisk nya fönstertvätt SMART och manuset handlar om ett par som ska ha middag kl 19. Vi ska städa och röja strax innan men det sker en “olycka” och resten får ni se i filmen. Grym låt som man bara vill dansa loss till, ni kanske känner till “Old time rock´n roll”? Den dansar jag till när jag tvättar fönstret fast i en omgjord version och betydligt snabbare.
I verkligheten hade jag nog inte låtit “min man” legat kvar på marken om han ramlade, nu brydde jag mig bara om fönstret och lät han ligga kvar. I manuset alltså.
Hoppas vi ses på torsdag. Det kommer bli röj!
Kram så länge
Åh vad kul, himla kul manus, hihi, är så nyfiken på att få se klippet!! :D
Haha ;)
Va kul, hockey och filmpremiär :)
Tack för tipset, bokar direkt